Wyraźnie najlepszy dźwięk

Oferta limitowana czasowo

3 miesiące subskrypcji za 3 złote*

Słuchaj ulubionych artystów.

Nielimitowany dostęp do ponad 60 milionów utworów i 250 000 materiałów wideo w jakości HD oraz wydarzeń na żywo, całkowicie bez reklam. Użytkownicy TIDAL zyskują dostęp do muzyki i wideo niedostępnych nigdzie indziej.

Wkrocz na nowy poziom dźwięku

Bez kompromisów. Tylko czysty dźwięk i obraz. Dzięki wysokiej jakości dźwięku i technologii MQA (Master Quality Authenticated) możesz cieszyć się muzyką dostępną w formie zgodnej z zamierzeniami artystów.

Master

Jakość Hi-Res

2304-9216 Kbps

TIDAL współpracuje z MQA aby dostarczać muzykę w autentycznej, niezmienionej wersji (zazwyczaj 96kHz / 24 bit), w najwyższej możliwej jakości. To nieskazitelne brzmienie, takie, jak w studiu, jak chciał tego artysta. TIDAL jest jednym z nielicznych serwisów umożliwiających renderowanie 24-bitowych plików master na urządzenia przenośne przy użyciu procesu kompresji state-of-the-art MQA.

HiFi

Jakość CD

1411 kbps

TIDAL HiFi opiera się na formacie FLAC (16bit / 44.1kHz), który jest dokładniejszy i bardziej wyrazisty. Dzięki subskrypcji TIDAL HiFi masz moliwość słuchania ponad 60 milionów bezstratnie skompresowanych utworów. Treści TIDAL Lossless zapewniają 4.4 razy szybszą transmisję danych od najlepszych standardowych streamingów, oferowanych przez inne serwisy. Pozwala to na słuchanie muzyki w najczystszej postaci.

Standard

Jakość MP3

320 kbps

Większość serwisów streamingowych oferuje jedynie standardową jakość dźwięku MP3 lub innych skompresowanych formatów. To utrata wartości oryginalnego nagrania i kompromis jakości.

Idealna ścieżka dźwiękowa dla każdego momentu w Twoim życiu.

TIDAL Premium

3 miesiące za 3 zł

potem 19.99 zł miesięcznie

Jakość dźwięku Premium

Ponad 60 milionów utworów

Nieograniczone przełączanie utworów

Słuchaj w trybie offline

Gotowe playlisty na każdą okazję

Wideo, transmisje na żywo i wydarzenia dostępne tylko w TIDAL

TIDAL HiFi

3 miesiące za 3 zł

potem 39.99 zł miesięcznie

Jakość dźwięku HiFi

TIDAL Masters

Ponad 60 milionów utworów

Nieograniczone przełączanie utworów

Słuchaj w trybie offline

Gotowe playlisty na każdą okazję

Wideo, transmisje na żywo i wydarzenia dostępne tylko w TIDAL

Oferta limitowana czasowo

3 miesiące subskrypcji za 3 złote*

FAQ

Co to jest TIDAL?

TIDAL zbliża fanów do ich ulubionych artystów oferując im nieograniczony dostęp na żądanie do najnowszych treści z naszego obszernego katalogu muzyki i wideo.

Treści na wyłączność

TIDAL dostarcza treści i zapewnia przeżycia, których żaden inny serwis nie jest w obecnych czasach zagwarantować. Dzięki subskrypcji TIDAL otrzymujesz dostęp do singli, albumów, wideo, biletów na koncerty oraz doświadczeń przeznaczonych wyłączanie dla użytkowników TIDAL.

Co oznacza „własność artystów”

Coraz mniej zespołów jest w stanie zarabiać i przetrwać w obecnych warunkach. TIDAL to alternatywa, która ma na celu to naprawić i mamy nadzieję, że inni pójdą w nasze ślady. Naszym celem jest zbudowanie modelu, który służy lepiej muzyce i artystom.

*Oferta kierowana jedynie do nowych użytkowników. Subskrypcja TIDAL rozpocznie się natychmiast, a Twoje konto zostanie obciążone o kwotę podaną w promocji. Po zakończeniu okresu promocyjnego, Twoja subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona w standardowej cenie odpowiedniej dla planu, który wybrałeś.